Demo image Demo image Demo image

Guarana jest rośliną z Amazonii, która jest powszechnie stosowana jako naturalne uzupełnienie energii, gdyz posiada energetyczne właściwości wzmacniające. Po raz pierwszy wprowadzona przez Amazon tubylców Maues, której używali przed wyjazdem na długie spacery, aby zwiększyć swoja odporność na pragnienie, upał i zmęczenie. Guarana jest powszechnie uzywana przez studentów, podroznikow i specjalistów, którzy długo pracuja, studiuja, podróżuja.

Przedsiebiorstwo Home of Guarana - BrazArtis Assessoria em Comercio Exterior Ltda, specjalizuje się w dostarczaniu dla hurtowników i detalistów na całym świecie produktów guarana w konkurencyjnych cenach. Czy szukasz acai koncentratów, guarana w proszku, lub smacznych mieszanek  z innymi owocami? MAMY PRODUKTY DLA WASZYCH POTRZEB!

Z międzynarodowymi klientami i wyselekcjonowanymi plantatorami i producentami w Brazylii nasze struktury operacyjne pozwalają nam na elastyczność w celu spełnienia wszystkich potrzeb i zapewnienia pełnej satysfakcji dla naszych klijentow pod względem ceny, specyfiki, częstotliwości i ilości zamówien.